Обман на співбесіді. Хто більше викривляє інформацію — роботодавці чи пошукачі

Залежно від професійної сфери, роботодавці по-різному викривляють інформацію. Працівники сфери виробництва частіше чули правду про рівень позиції і майбутні завдання, а також про графік роботи. У сфері будівництва і нерухомості роботодавець частіше дезінформував опитаних стосовно складності роботи. Найбільш правдиві з майбутніми службовцями банки й фінансисти: лише кожен десятий працівник у цій галузі отримав недостовірну інформацію про компанію. А ось роботодавці у сфері маркетингу й реклами в 60% випадків грішили тим, що перебільшували можливості кар’єрного зростання.

Що прикрашає пошукач? Найчастіше — рівень зарплати на попередньому місці роботи (42%), очевидно, щоб на новій роботі платили більше. Кожен третій офісний співробітник прикрашає мотиви пошуку роботи. 28% респондентів замовчували або викривляли інформацію щодо причин звільнення, а ще 28% опитаних недоговорювали про наявність пропозицій від інших компаній. Пошукачі також схильні замовчувати конфлікти з керівництвом, не видавати свою справжню зацікавленість у цій компанії або посаді, перебільшувати свої професійні навички і досвід роботи. Крім цього, в ТОП-10 найбільш викривленої пошукачами інформації увійшли особисті якості та обов’язки на попередньому місці роботи.

Жінки частіше, ніж чоловіки, перебільшують рівень зарплати на попередньому місці роботи (44% і 40% відповідно). Прекрасна стать також частіше замовчує мотиви пошуку роботи і причини звільнень. Чоловіки ж уникають розповідей про конфлікти з керівництвом і наявність пропозицій від інших компаній.

(с) http://hh.ua/article.xml?articleId=14073

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s